Закон

У Чернівецькій області затримали п’яного поліцейського за кермом

Поліцейський керував власним автомобілем в неробочий час, але його все одно звільнять.

Старший інспектор-черговий відділу поліції керував власним автомобілем в неробочий час mediaport.ua

У Чернівецькій області пройшли інспекції дотримання службової та транспортної дисципліни особовим складом поліції. Під час такої інспекції, яку проводили спеціальні мобільні групи, поліцейські задокументували факт керування автомобілем одним зі своїх колег в стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.

Читай також: стосовно поліцейських, побили водія почали досудове розслідування

В ході службової перевірки з’ясувалося, що старший інспектор-черговий відділу поліції керував власним автомобілем в неробочий час. Результати тесту на вміст алкоголю підтвердили факт алкогольного сп’яніння.

На правопорушника складено протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Протокол вже направлено на розгляд в суд.

Читай також: Співробітників поліції Києва звинуватили у побитті водія (відео)

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Сергія Пілігрима, поліцейського звільнять з роботи.

“Неприпустимо, щоб поліцейські, які покликані забезпечувати правопорядок і безпека громадян, в тому числі і на дорогах, дозволяли собі керувати транспортними засобами в стані сп’яніння. У разі виявлення таких ганебних фактів, порушників чекає безальтернативне звільнення. Це моя принципова позиція“, – підкреслив Пілігрим.

Читай також: У центрі Києва працівник посольства Росії влаштував ДТП на автомобілі з дипномерами – ЗМІ

У 2015 році в Україні розпочалася міліцейська реформа. В липні Верховна Рада ухвалила закон про Національну поліції, який визначає правові основи організації та діяльності поліції та статусу поліцейських. 4 серпня його підписав президент, у законну силу він вступив 7 листопада. Зараз в поліції проходить переатестацію.

Раніше повідомлялося, що в Києві ВАЗ зніс огорожу швидкісного трамвая.

juli_serheiko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close