Закон

Журналісти показали автопарк прокурорів України (відео)

Зарплати у співробітників невисокі, зате кросовери досить дорогі.

Toyota Land Cruiser Pradoоказался зареєстрований на Лодочникова Дмитра radiosvoboda.org

Внаслідок журналістського розслідування стало відомо, на яких автомобілях пересуваються співробітники Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України (ГПУ). Автопарком ГПУ поцікавилися журналісти програми “Схеми“.

Читай також: Журналісти дізналися подробиці про автопарку співробітників СБУ (відео)

Так, один з автомобілів — Toyota Land Cruiser Prado (вартість від $35 тис.) виявився зареєстрований на Лодочникова Дмитра Олександровича. Цей чиновник за часів президентства Віктора Януковича зумів зробити блискучу кар’єру. Так, 11 липня 2011 року молодший радник юстиції Дмитро Човнярів був призначений на посаду слідчого в особливо важливих справах відділу з розслідування злочинів щодо корупційних діянь управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Одеської області. Безпосередньо перед Евромайданом Лодочкина перевели на роботу в Генпрокуратуру.

Читай також: Юлія Тимошенко їздила на Mercedes Януковича – ЗМІ

В декларації чиновника за 2013 рік він вказав зарплату в розмірі приблизно 10 тис. грн.

Ще один дорогий автомобіль — білий Volkswagen Touareg (вартість від $40 тис.) виявився власністю Олексія Нечипоренка. Ще на початку 2015 року він працював звичайним слідчим прокуратури Києва. Варто відзначити той факт, що Нечипоренко з лютого 2015 року займався розслідуванням резонансної справи — листування нардепа Віталія Хомутинника з тодішнім губернатором Одеської області Ігорем Палицею. Тоді нардеп в листуванні розкрив схеми можливих махінацій на митниці.

Читай також: Журналісти з’ясували, на чому їздять жінки-депутати Ради

“Швидкість здійснення досудового розслідування, насамперед, залежить від того, які будуть дані показання тим же Хомутинніком чи Палицею“, — коментує розслідування сам Нечипоренко.

Також на Volkswagen Touareg (вартість від $25 тис.) в ГПУ їздить прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Головного слідчого управління Дмитро Лойфман. У декларації за 2013 рік Лойфман вказав свою зарплату на рівні 15 тис. грн на місяць.

Журналисты показали автопарк прокуроров Украины (видео)

Range Rover одного з прокурорів radiosvoboda.org

Крім того, слідчий ГПУ Іван Чолак зізнався, що у нього автомобіль середнього класу — Skoda Octavia. Разом з тим, журналісти зафіксували, як Чолак приїжджає в Головне слідче управління на Range Rover. Цей автомобіль зареєстрований на родичку Чолак.

Журналисты показали автопарк прокуроров Украины (видео)

Журналисты показали автопарк прокуроров Украины (видео)

Секретний автопарк прокурорів 0:00 / 14:41

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close