Закон

Експерт: Техогляд повинен бути спрощеним, просто діагностикою

Глава ВААІД прокоментував нововведення в законодавстві.

Техогляд треба спростити? depositphotos.com

Повернення техогляду для автомобілів – це даність, яку Україна отримала разом з угодою з ЄС, зазначив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, пише РИА Новости.

Читай також: Техогляд повертається: Цього не бійтеся, бійтеся доріг України

Кабмін розробив правила обов’язкового техогляду авто, який збираються повернути. Якщо парламент за нього проголосує, то проводити огляди будуть тільки СТО, отримали дозвіл від Мінінфраструктури.

В ефірі радіостанції Голос столиці генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко зазначив, що повернення техогляду для автомобілів – це даність, яку Україна отримала разом з угодою з ЄС.

Читай також: Стало відомо, коли в Україні повернуть обов’язковий техогляд

“Я був одним з ініціаторів скасування техогляду тоді. Але зараз, техогляд — це даність, яку ми отримали разом з угодою з ЄС. Головне тепер зробити, щоб проходження техогляду не стало знову корупційним. Техогляд повинен бути спрощеним – діагностикою. А вартість діагностики не повинна бути дорожче 200 гривень. Перевіряти потрібно тільки ті речі, які впливають на безпеку дорожнього руху. Ми не повинні брати жорсткі правила ЄС, нам треба дати період для адаптації. Це стосується екологічних вимог, що використовуються в ЄС“, — прокоментував Назаренко.

В ЄС з 1 січня 2015 року був введений техогляд на всі автомобілі. Україна зобов’язалася це зробити до 1 січня 2017 року.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close