Закон

Столичним патрульним вже видали термінали для оплати штрафів

Незабаром такі пристрої з’являться у поліцейських по всій країні.

Термінали оплати штрафів twitter.com/artem_shewa

Київським патрульним поліцейським видали термінали для оплати штрафів банківськими картами на місці. Всього поліцейським було видано 40 таких терміналів. Крім самого Києва, сплатити штраф на місці правопорушення можна буде на бориспільській і житомирській трасах, які також патрулюють столичні патрулі.

Читай також: Нові ПДР: що зміниться на дорогах

Можливість оплати штрафів банківськими картами на місці порушення ПДР не є чимось новим для українських правоохоронців – аналогічні пристрої ще в минулому році видали деяким підрозділам ДАІ. Однак у розпорядження нових патрульних поліцейських такі пристрої масово надійшли тільки зараз. Про це в своєму твіттері повідомив керівник прес-служби МВС Артем Шевченко.

Читай також: У Києві Toyota Corolla врізалася в тролейбус (фото)

Можливість швидкої оплати штрафів передбачена законом про вдосконалення відносин у сфері безпеки дорожнього руху, який був прийнятий разом із законом Про національну поліції. У разі якщо водій згоден з думкою поліцейського, про те, що дійсно порушив правила дорожнього руху і визнає свою провину, він може сплатити штраф на місці правопорушення. Однак оплата може проводитися виключно за безготівковим розрахунком банківською картою.

Як розповів під час брифінгу начальник адміністративної практики Управління патрульної служби Львова Тарас Гук, надалі платіжними терміналами будуть укомплектовані всі поліцейські патрулі.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close