Закон

Уніформа ДАІ буде легальної до кінця 2016 року

Поліцейських чекає перехідний період.

ДАІ залишається ще на рік autoua.net

7 листопада набув чинності Закон Про національної поліції. З цього дня формально перестане існувати міліція та Державтоінспекція, однак фактично співробітники відомств продовжать виконувати посадові обов’язки до переатестації або звільнення. Більш того, вже заступившие на службу поліцейські, а також переаттестованные міліціонери зможуть носити стару форму і використовувати посвідчення до 31 грудня 2016 року.

Читай також: Нові ПДР: що зміниться на дорогах

У прес-службі МВС України нагадали, що відповідні норми передбачені пунктом 18 прикінцевих та перехідних положень Закону Про національної поліції.

“До 31 грудня 2016 року поліцейські зможуть використовувати атрибутику міліції, зокрема – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ. Поліцейським також дозволено носіння і використання форменого обмундирування співробітників міліції“, – уточнили в міністерстві.

Читай також: Нові правила: поліцейським дозволили брати штраф на місці

Таким чином, до моменту забезпечення поліцейських необхідної уніформою, а органів і підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, співробітники поліції зможуть користуватися форменим обмундируванням міліції.

Формений одяг поліції була затверджена Кабінетом міністрів на початку жовтня. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, нову форму будуть видавати тільки підрозділам нової патрульної поліції і переатестованим міліціонерам.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close