Закон

Нові правила: поліцейським дозволили брати штраф на місці

Машини оснастять платіжними терміналами.

Поліцейські отримають термінали для штрафів autocentre.ua

З 7 листопада машини патрульної поліції почнуть оснащувати платіжними терміналами. Крім того, водіям прямо на місці будуть роздруковуватися електронні постанови, повідомляє Автоцентр.

Читай також: Стало відомо, коли в Україні повернуть обов’язковий техогляд

Субота, 7 листопада стала знаковою для Національної поліції України. В цей день набув чинності відповідний закон, що регламентує діяльність нової служби правопорядку, який Президент України Петро Порошенко підписав ще 4 серпня.

Поліцейські тепер зможуть відчувати себе більш впевнено. Крім того, з сьогоднішнього дня на патрульних поліцейських покладуть ряд нових функцій. Одна з них – використання платіжних терміналів для оплати штрафів порушниками. Як розповів на брифінгу 7 листопада начальник адміністративної практики Управління патрульної служби Львова Тарас Гук, всі екіпажі будуть обладнані відповідними платіжними терміналами.

Читай також: Нові ПДР: що зміниться на дорогах

“Є багато випадків, коли люди згодні з правопорушеннями, але повинні витрачати дуже багато часу, щоб знайти банк, реквізити тощо. Нова постанова поліції буде містити дані з реквізитами, які будуть у формі відривною квитанцією, тому порушник зможе зручно і швидко сплатити штраф“, – зазначив Тарас Гук.

Крім того, він додав, що скоро з’являться так звані електронні постанови, які патрульні зможуть виписувати не ручкою на папері, а будуть формувати їх в електронному варіанті на планшеті і роздруковувати на міні-принтері, встановленому в автомобілі.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close