Закон

Поліція попереджає: з 7 листопада копи візьмуться за евакуацію авто

Автомобіль повернуть після оплати штрафу і простою на штрафмайданчику.

За евакуацію доведеться заплатити facebook.com/BlogerKyiv

З 7 листопада на вулицях українських міст з’являться евакуатори, які будуть забирати неправильно припарковані авто. Набирає чинності Закон про поліцію, відзначають “Вести”.

Читай також: У Москві евакуатор протаранив вісім машин (відео)

Евакуатори вже три місяці працюють у Києві. Правда, забирають автомобілі тільки у виняткових випадках, а з 7 листопада будуть забирати неправильно припарковані авто в усіх містах. Це підтвердив глава київської нової поліції Олександр Фацевич: “Так, ми виведемо евакуатори, щоб полегшити пересування громадян у громадському транспорті“.

Забирати машини поліція також за водіння в нетверезому вигляді, за стоянку і зупинку у місцях під заборонним знаком або на зупинці.

Читай також: Офіційно: Патрульним поліцейським дозволили проводити автоэвакуацию

“Якщо машина на аварійці, то вам підійде інспектор і попросить від’їхати. Якщо ви знаходитеся в машині або поруч, а авто неправильно припарковане, то на вас складуть протокол і авто забирати не будуть“, — розповіли в МВС.

Якщо ж водія в машині не буде, то авто можуть забрати без його відома, оскільки це грубе порушення правил дорожнього руху, пояснили в міліції. Водієві доведеться телефонувати на 102, щоб з’ясувати, куди поділася його авто — записок залишати ніхто не збирається. Диспетчер повинен буде пробити за номером ваш автомобіль і встановити, куди його відвезли.

Читай також: Автовласник на Jeep втік з евакуатора (відео)

Щоб виручити свій автомобіль, доведеться сплатити штраф 255-680 грн плюс робота евакуатора. Його виклик у великих містах обійдеться від 350 до 500 грн, разом з навантаженням — 800-1200 грн, в залежності від ваги машини. Крім того, потрібно буде оплатити простій автомобіля на штрафмайданчику.

Нова поліція зараз як раз укладає договори з такими стоянками. Добу на майданчику в Україні коштують від 30 до 100 грн (залежить від населеного пункту і району, де вона розташована).

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close