Закон

У Росії дозволили штрафувати українські автомобілі по відео з камер

Раніше порушення міг фіксувати тільки інспектор.

Українців стануть частіше штрафувати autoua.net

Федеральна митна служба РФ надасть ГИБДД доступ до бази даних автомобілів з іноземною реєстрацією. Це дозволить правоохоронцям виписувати іноземцям штрафи за порушення ПРАВИЛ дорожнього руху, зафіксовані камерами в автоматичному режимі.

Читай також: Тепер Vesta точно не куплять: соцмережі відреагували на машину Путіна

На сьогодні дорожні камери в РФ не фіксують порушення ПДР, вчинені на автомобілі з іноземними номерами. Оштрафувати іноземця може тільки інспектор ДПС, особисто помітив і зупинив порушника. Однак незабаром таких порушників, які не погасили штрафи, перестануть повторно пускати на територію країни.

Як повідомляє портал m24.ru з посиланням на представника Федеральної митної служби, ДАІ отримає доступ до бази даних автомобілів, які перетнули кордон. У цій базі міститься вся необхідна інформація про машини та їх власників. При виявленні порушення в автоматичному режимі, штраф буде оформлятися на власника автомобіля, оскільки в Росії іноземні громадяни не можуть передавати керування своїм автомобілем іншій особі.

Читай також: У Росії в масову аварію потрапили 30 машин

Автовласників, які не сплатять всі штрафи не будуть повторно пускати в країну до погашення заборгованостей, незалежно від того, в’їжджає чи чоловік на автомобілі або іншим способом.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close