Закон

Порошенко відповів на петицію про якість ремонту доріг

Президент підтримав введення контролю за автодором.

Порошенко відповів на петицію про ремонт доріг autoua.net

Президент України підтримав петицію про необхідність посилення контролю якості ремонту автодоріг. Верховній Раді запропоновано якнайшвидше розглянути і прийняти відповідний законопроект, а Кабміну доручено підвищити ефективність використання коштів під час дорожніх робіт.

Читай також: Укравтодор просить водіїв підписати петицію про дорожній фонд

У відповіді на електронну петицію Петро Порошенко зазначив, що надання гарантій якості виконання дорожніх робіт повинно супроводжуватися встановленням відповідних гарантійних строків. Згідно з чинним законодавством, уточнюється у відповіді, підрядник гарантує якість закінчених робіт і можливість експлуатації конструкцій протягом усього гарантійного строку.

На думку президента, вирішення проблеми дотримання гарантійних зобов’язань підрядниками також посприяє прискорений розгляд і прийняття Верховною Радою законопроекту про реформування системи управління автодорогами загального користування (№0954 від 27.11.2014). Цей документ передбачає перехід на практиці укладання довгострокових контрактів з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг за показником якості виконання робіт. На даний момент проект закону підготовлений до другого читання.

Читай також: Турецьку фірму звинувачують у розтраті мільйонів на ремонт столичних доріг

Крім цього Кабінету міністрів запропоновано додатково розглянути петицію і “затвердити необхідні рішення, зокрема щодо підвищення ефективності використання фінансових ресурсів, які спрямовуються на здійснення дорожніх робіт, посилення контролю щодо застосування норм законодавства, запровадження системи інформування громадськості про виконавців цих робіт”.

Дивіться сюжет про відповіді Порошенко на петицію про депутатах-прогульниках:

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close