Закон

Укравтодор просить водіїв підписати петицію про дорожній фонд

Кажуть, звернення до президента дозволить поліпшити ремонт трас.

Від петицій покращаться дороги? depositphotos.com

На офіційному сайті Укравтодору опубліковано звернення, де закликають громадян України підтримати петицію до Президента щодо створення дорожнього фонду.

Читай також: Турецьку фірму звинувачують у розтраті мільйонів на ремонт столичних доріг

“Хочете європейські дороги – підтримайте петицію президента України“, – таку умову поставили громадянам України в Укравтодорі. В даному випадку мова йде про електронної петиції, в якій запропоновано створити Державний дорожній фонд та збільшити фінансування доріг до нормативного рівня. Петиція розміщена на сайті глави держави.

Ключові тези петиції: визначити джерела фінансування захищеного дорожнього фонду, кошти якого будуть спрямовуватися виключно на розвиток та утримання доріг, забезпечити контроль коштів з боку громадськості за розробленими науковцями методик і процедур, а також поетапно збільшувати фінансування доріг до науково обґрунтованого рівня.

Читай також: Названо найбільш жахливі дороги в Україні (інфографіка)

В Укравтодорі підрахували, що тільки на дороги державного значення потрібно не менше 500 млрд грн. Бюджет фінансує тільки поточний ремонт і зимове утримання доріг. Будівництво і реконструкція вже кілька років не передбачені.

Петицію вже підтримали більше тисячі чоловік. Щоб документ дійшов до Президента, необхідно набрати 25 тисяч електронних підписів.

Дивіться відео про інший петиції на адресу президента

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close