Закон

У ДАІ запевняють, що ліквідували дефіцит бланків спецпродукцію

Бланки вже розіслані в регіони.

У ДАІ запевняють, що знайшли бланки autoua.net

Державтоінспекція забезпечила бланками техпаспортів і водійських посвідчень всі регіональні підрозділи. У відомстві заявили, що тепер спецпродукцію повинно вистачити всім бажаючим.

Читай також: Реєстрацію автомобілів у ДАІ запропонували спростити

На сьогодні всі центри ДАІ з надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів забезпечені спецпродукцией в повному обсязі. Дефіциту бланків техпаспортів і водійських посвідчень в регіональних підрозділах не існує і реєстрація, перереєстрація автомобілів, а також отримання прав не повинно викликати проблем у відвідувачів МРЕВ. Про це повідомила прес-служба Державтоінспекції.

Читай також: У ДАІ розповіли, коли МРЕВ отримають запас бланків техпаспортів

“Департамент ДАІ звертається до громадян з проханням невідкладно повідомляти про випадки безпідставної відмови у наданні послуг, аргументуючи це відсутністю свідчень водійських посвідчень або номерних знаків за номером (044) 272 46 59 або за електронною адресою info@sai.gov.ua“, – сказано у зверненні ДАІ.

Раніше в МВС повідомили, що дефіцит бланків спецпродукцію в МРЕВ є штучним. У зв’язку з цим, міністерство ініціювало перевірку Центрів ДАІ.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close