Закон

МВС почало перевірку органів ДАІ з-за дефіциту бланків

За результатами моніторингу чиновників обіцяють притягнути до відповідальності.

МВС взявся за ДАІ bagnet.org

У МВС сьогодні, 12 жовтня, відбулася робоча зустріч керівництва МВС з генеральним директором Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. Учасники зустрічі розглянули стан забезпечення бланковою продукцією Центрів Департаменту ДАІ з надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів.

Читай також: Реєстрацію автомобілів у ДАІ запропонували спростити

Зокрема, МВС і виробник бланкової продукції ДП Поліграфкомбінат Україна раніше домовилися про забезпечення Центрів ДАІ бланками в щотижневому режимі. Остання партія бланків надійшла протягом 8-9 жовтня 2015 року. Її обсяг склав майже 26 тисяч посвідчень водія і більше 26,2 тисяч бланків свідоцтв про реєстрації транспортних засобів.

У той же час з’явилася інформація, що керівники окремих Центрів створюють штучний дефіцит бланків, навіть з урахуванням наявності залишків продукції. Така ситуація не тільки збільшує напругу у суспільстві, але й створює передумови для корупції.

Читай також: В Україні запропонували посилити ПРАВИЛ дорожнього руху для пішоходів

У зв’язку з цим МВС запровадило моніторинг забезпеченості Центрів бланковою продукцією. Крім того, у відомстві проводиться перевірка за фактом створення штучного дефіциту бланків. За результатами цієї перевірки посадових осіб, винних у створенні дефіциту бланків, притягають до відповідальності. Крім того, будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості таких Центрів.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close