Закон

Введення в дію автофиксации порушень можуть відкласти до зими

Ніхто не поспішає купувати відеокамери.

Обладнання ще не закупили autoconsulting.com.ua

За Законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху“, який в народі називають Законом про відеофіксації, вже в листопаді на дорогах України повинна запрацювати автоматична фіксація порушень ПРАВИЛ дорожнього руху. Однак, як стало відомо AUTO-Consulting, цього може не статися.

Читай також: Реєстрацію автомобілів у ДАІ запропонували спростити

По-перше, як повідомив народний депутат, член парламентського підкомітету з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко, досі немає ніяких розпоряджень Кабміну про те, яким способом і повинна буде здійснюватись автоматична фіксація порушень.

По-друге, не тільки не проводиться жодних тендерів на поставку камер для автоматичної фіксації, але немає оголошень навіть про те, якими засобами буде проводитися автоматична фіксація і коли ці камери почнуть ставити на дорогах.

І ще, на думку Ігоря Діденка, не вирішено головне питання: камери будуть ставити для того, щоб збирати з водіїв гроші. Чи все-таки для підвищення безпеки на дорогах. За його словами, поправка про те, що повинні бути знаки, які попереджають водіїв про автоматичної фіксації порушень, з остаточного варіанта доповнень до ПРАВИЛ дорожнього руху зникла.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close