Закон

Реєстрацію автомобілів у ДАІ запропонували спростити

Це пов’язано з постійним дефіцитом номерних знаків.

Просять спростити реєстрацію autocentre.ua

Українські власники з періодичної регулярністю стикаються з проблемою дефіциту номерних знаків і техпаспортів. ВААІД звернулася до голови МВС з пропозицією спростити реєстрацію транспортних засобів у МРЕВ ДАІ, пише Автоцентр.

Читай також: За неодноразові порушення водіїв запропонували надсилати до психіатра

Останній масовий дефіцит номерних знаків ДАІ українські автовласники відчули наприкінці серпня початку вересня поточного року. На сьогоднішній день проблема з номерами вже більш-менш вирішена, однак тепер в країні відзначається дефіцит вже бланків техпаспортів. Про це розповів Генеральний директор асоціації автоімпортерів ВААІД Олег Назаренко, зазначивши, що відповідні звернення приходять до нього з різних регіонів України.

За його твердженням, в цілому дефіцит спецпродукцію створює не ДАІ – відповідно до відомчого розподілу функціональних обов’язків проведенням тендерів, замовленням, отриманням і наданням продукції для МВС займається Департамент ресурсного забезпечення (ДРЗ) МВС України. Саме він, в тому числі, замовляє номери і бланки техпаспортів.

Читай також: В Україні запропонували посилити ПРАВИЛ дорожнього руху для пішоходів

Як вважає Генеральний директор асоціації автоімпортерів, ДРО виконує свою роботу неналежним чином, чим і провокує дефіцит спецпродукцію для ДАІ. А в результаті від цього страждають автовласники, які не можуть поставити куплену машину на облік, автодилери – з-за падіння і без того мінімальних продажу техніки, а в результаті держава недоотримує відповідні надходження до бюджету.

У зв’язку з цим Генеральний директор ВААІД написав листа на ім’я голови МВС з конкретними пропозиціями щодо вирішення даної проблеми. Зокрема, він просить Арсенія Авакова надати можливість Департаменту ДАІ МВС України самостійно в разі необхідності замовляти таку спецпродукцію без звернення до ДМЗ МВС України.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close