Закон

Турецьку фірму звинувачують у розтраті мільйонів на ремонт столичних доріг

Підрядник нібито завищив суму за ремонт проспекту Перемоги.

Держава обдурили на ремонті? dtp.kiev.ua

Турок підозрюють у розтраті мільйонів на ремонт київських доріг. Про це стало відомо з визначення Подільського суду Києва від 21 вересня пише Главком.

Читай також: У центрі Києва вранці утворилася пробка в шість кілометрів

Як стало відомо з матеріалів судової справи, МВС Києва веде розслідування, пов’язане з розтратою державних коштів при реконструкції столичних доріг. Зокрема, слідство з’ясувало, що в 2011-2012 роках КК Київавтодор проведел конкурсні торги за державні кошти на реконструкцію проспектів Перемоги і Бажана в Києві. Переможцем була названа турецька фірма ” Онур Конструкціон Інтернешнл, з якої в подальшому уклали договір на проведення зазначених робіт.

При цьому вартість робіт з реконструкції об’єктів “значно завищена, а отримані Онур Конструкціон Інтернешнл державні кошти перераховувалися на рахунки низки підприємств, які мають ознаки фіктивності”, говориться в матеріалах слідства.

Читай також: Кабмін презентував результати перевірки ремонту доріг

Нагадаємо, 5 червня 2012 року КП Київавтодор за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “ОНУР Конструкціон Інтернешнл” на реконструкцію проспекту Перемоги в Києві вартістю 418,3 млн. грн. Вартість послуг з ремонту проспекту Миколи Бажана склала чотири роки тому 259,997 млн грн.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close