Закон

Ека Згуладзе: Даішникам залишили тільки функцію супроводу кортежів

Заступник міністра МВС розповіла про перспективи ДАІ та МРЕВ.

Ека Згуладзе розповіла про ДАІ mvs.gov.ua

Реформа МВС вкрай хвилює суспільство, адже від її результатів залежить не тільки доля 150-тисячної армії міліціонерів, але й безпека кожного з нас. Ми майже щодня чуємо про створення нових підрозділів патрульної поліції. Але не тільки на патрулях замикається реформа МВС. Що робиться ще, які плани і проблеми – розповіла перший заступник глави МВС України Ека Згуладзе в інтерв’ю Сегодня.

Читай також: Аваков: Міліція пройде переатестацію, щоб стати поліцією

“Коли в місто заходить патрульна поліція, співробітники ДАІ йдуть з вулиць. Це означає, що вони не займаються ДТП, не штрафують порушників, не зупиняють машини… Але їм залишили функцію супроводу кортежів і регулювання руху на вулицях під час проходження цих кортежів. У всіх інших випадках працює патрульна поліція (зрозуміло, там, де вона вже створена, а це поки що не вся Україна). Де поліції немає, ДАІ виконує свої функції в колишньому обсязі. І в підсумку, коли патрулі перекриють всі міста, від ДАІ залишаться тільки підрозділи з названими мною функціями“, – розповіла Екатерина Згуладзе.

Читай також: Запустилася онлайн-реєстрація б/у автомобілів в Києві

“А взагалі, в перспективі, департаменту ДАІ в країні не буде, служба розчиниться в інших структурах. Але ми сподіваємося, що не розгубимо хороших хлопців. Немає нічого ціннішого людей, але так як ми служимо людям, доводиться працювати над собою, щоб заслужити честь цієї служби“, – додала заступник міністра.

“Також, я сподіваюся, що на цій сесії народні депутати розглянуть пакет документів, пов’язаних з роботою колишніх МРЕВ. Тоді наше населення отримає ряд прекрасних сервісів. Головне, до чого ми з колегами прийшли: такого роду послуги не повинні бути в поліції“, – заявила заступник міністра.

Читай також: Слідом за копами в Україні з’являться шерифи – Яценюк

“Ми бачимо наші сервісні центри, як підтримку надання адмінпослуг на місцях. Не секрет, що ЦНАПы (тобто, по-українськи, “Центри надання адмінпослуг“), не скрізь ще створені, так і працюють не в повну силу… Вони створюються владою, не МВС. Ми теж не будемо будувати нове, використовуємо ту базу, що залишається від МРЕВ. Трохи скоротимо, оптимізуємо структуру і будемо надавати населенню ряд послуг (отримання “прав“, довідки про судимість, реєстрація зброї та інше, чим займається зараз міліція). Паспорти, правда, там буде отримати не можна, бо це справа Міграційної служби, яка ввійде під кураторство оновленого МВС“, – підкреслила Екатерина Згуладзе.

Дивіться: Виступ Екі Згуладзе на запуск патрульної поліції в Одесі

Эка Згуладзе: Гаишникам оставили только функцию сопровождения кортежей

Эка Згуладзе: Гаишникам оставили только функцию сопровождения кортежей

Виступ Екі Згуладзе на запуск патрульної поліції в… 0:00 / 02:05

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close