Закон

Імпортний збір на авто можуть скасувати достроково

Україна завершила консультації з СОТ про тимчасове додатковому зборі.

Імпортні авто подешевшають? depositphotos.com

Україна завершила консультації в рамках Комітету СОТ з обмежень у зв’язку з платіжним балансом щодо тимчасового додаткового імпортного збору, який був введений Україною 25 лютого 2015 року. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі, пише Укравтопром.

Читай також: Нардеп Барна, лобіює зміна податку на розкішні авто, зізнався в дачі хабарів (відео)

Цей захід передбачено в Меморандумі про економічну та фінансову політику між Україною та МВФ. На попередньому засіданні Комітету СОТ по платіжному балансу представники МВФ відзначили, що Україна була змушена ввести цю тимчасову адміністративну міру з-за напруженої геополітичної ситуації і поглиблення економічної кризи в другій половині 2014 року. Переважна більшість членів СОТ визнало, що запроваджені Україною заходи пов’язані зі складною ситуацією з платіжним балансом і введені в повній відповідності з положеннями угод СОТ. Російська Федерація – єдиний член СОТ, не приєднався до консенсусу в цьому питанні.

Читай також: Депутати Ради запропонували знизити акциз на старі автомобілі

На цьому тижні Комітетом заплановано остаточне затвердження звіту, в якому будуть відображені точки зору всіх членів СОТ. Наступним етапом буде напрямок звіту на розгляд Генеральної Ради СОТ для прийняття його на засіданні, яке відбудеться наприкінці липня. Хоча звіт Комітету не передбачає подальших конкретних кроків в рамках СОТ, члени СОТ підтримали рішення України скасувати заходи щодо стабілізації платіжного балансу не пізніше запланованої дати (кінець грудня 2015 року), або, за можливості, раніше.

Крім того, в рамках проведення консультацій Україна надала роз’яснення щодо об’єктивних критеріїв, які будуть враховуватися при прийнятті рішення про дострокове припинення дії заходів, зокрема, у разі коли міжнародні резерви України досягнуть рівня, який забезпечить покриття 3-х місяців імпорту майбутнього періоду. Члени СОТ позитивно сприйняли висловлену Україною позицію щодо припинення дії заходів до кінця 2015 року.

Импортный сбор на авто могут отменить досрочно

Импортный сбор на авто могут отменить досрочно

Про збір на імпорт авто 0:00 / 00:53

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close