Закон

Чиновники просять українців повідомляти про погане ремонті доріг

Так, у Міністерстві інфраструктури сподіваються проконтролювати витрату грошей.

Про ями на дорогах запропонували повідомляти depositphotos.com

Співробітники Міністерства Інфраструктури опублікували заклик до українців стежити за коштами, виділеними для ямкового ремонту доріг. Про це повідомляється на сторінці відомства в Facebook.

Читай також: У ДАІ назвали найбільш аварійні дороги України

За словами чиновників, у цьому році на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 мільярда гривень. У разі, якщо водій вважає, що ці гроші витрачаються неправильно, він може повідомити про проблему безпосередньо в міністерство.

“Пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю і повідомляти нам про неналежне ставлення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах державного та місцевого значення. Звертаємо вашу увагу, що мова йде саме про трасах і автошляхах, які проходять за межами населених пунктів. За комунальні вулиці та дороги в містах, селах і селищах відповідає місцева влада“, – написали у міністерстві.

Читай також: Мінінфраструктури підготувало проект реформи дорожнього господарства

“Порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження і попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо. На місці проведення робіт повинен бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи. Фотографуйте і надсилайте нам координати з місця ремонту на електронну адресу: roadcontrol@mtu.gov.ua“, – уточнили чиновники.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close