Закон

Нардеп: В Україні немає електромобілів, скасовувати податок немає сенсу

Тетяна Чорновіл виступила з оригінальним заявою.

Чорновіл не знайшла в Україні електрокарів autogeek.com.ua

Народний депутат від партії Народний фронт Тетяна Чорновіл днями заявила, що скасовувати податок на електромобілі в Україні немає сенсу з однієї простої причини: в Україні немає електромобілів.

Читай також: Електромобіль встановив рекорд – зі Львова в Київ без підзарядки (фото)

“У нас немає автомобілів на електродвигунах в Україні“, — сказала нардеп Тетяна Чорновіл в інтерв’ю.

На уточнююче питання, чи вважає Тетяна, що в Україні зовсім немає електромобілів, або їх просто країна не виробляє, Тетяна Чорновіл, відповіла: “Так, я вважаю, що в Україні зовсім немає електромобілів. Тому що, щоб електромобілі могли існувати, необхідна мережа заправок, де електромобілі могли б заправлятися. Я не знаю про таку мережу. Я взагалі не знаю про існування електромобілів. Мова може йти про один, два, три автомобіля. І ми будемо зараз обговорювати один, два або три автомобіля? Це дуже сильно впливає на життя країни?“

На думку Тетяни Чорновіл, для того, щоб електротранспорт в країні одержав розвиток, необхідно виконати кілька умов.

Читай також: У Києві презентували експериментальне електротаксі (відео)

“Перше — треба привести в порядок наші електромережі. Друге — потрібно зацікавити бізнес, який би побудував мережу електрозаправок, міг би виробляти заміну акумуляторів і т. п. Це дуже великий обсяг робіт. Це не вирішиться скасуванням якийсь мита на ввезення одного або двох електромобілів. У нас їх не купуватимуть, бо у нас немає можливості їх обслуговувати“, — сказала вона.

Цікаво, що ще в минулому році мережа АЗС OKKO відкрила 34 електрозаправки по всій Україні. А перша в Україні электрозарядка для автомобілів з’явилася ще 12 жовтня 2012 року в Києві.

Нардеп: В Украине нет электромобилей, отменять налог нет смысла

Нардеп: В Украине нет электромобилей, отменять налог нет смысла

Про податок на електромобілі 0:00 / 03:51

Related Articles

Back to top button
Close
Close