Cartoons

До 2015 року на МКАД модернізують 17 розв\’язок

період з 2013 по 2015 роки планується побудувати і реконструювати 17 транспортних розв\’язок на МКАД, повідомляє Департамент будівництва міста Москви.До 2015 року на МКАД модернізують 17 розв'язокперіод з 2013 по 2015 роки планується побудувати і реконструювати 17 транспортних розв\’язок на МКАД, повідомляє Департамент будівництва міста Москви.

«Всього в 2013-2015 роках передбачається побудувати 67 транспортних розв\’язок. Крім 17-ти об\’єктів на МКАД це 26 розв\’язок у складі реконструкції вильотну магістралей та 24 окремих об\’єкту або у складі великих дорожньо-транспортних споруд », – говорить керівник Департамент будівництва Андрій Бочкарьов.

На даний момент вже ведеться будівництво прямого виїзду з вулиці Подільських Курсантів на кільцеву автодорогу, яке почалося в квітні минулого року, закінчити будівництво планують у третьому кварталі цього року. Йде реконструкція транспортної розв\’язки на перетині Дмитровського шосе з МКАД, яка в результаті забезпечить двостороннє безперервний рух по МКАД і Дмитрівське шосе.

Проектуються транспортні розв\’язки на перетині МКАД з Ленінським, Мічурінським, Рязанським, Волоколамським і Волгоградським проспектами, а також на перетині МКАД з Щелковського і Каширського шосе і Профспілкової вулицею. Проектується транспортна розв\’язка на 20 кілометрі МКАД і транспортна розв\’язка на перетині МКАД і Липецькій вулиці.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close