Cartoons

Заборону відеореєстраторів відхилили

Уряд відхилив документ, згідно з яким пропонується штрафувати автовласників за розміщення «додаткових предметів» на лобовому склі автомобілів, а самі ці предмети – конфісковувати. У відгуку сказано, що в даній редакції розгляд документа відхиляється, так як деякі формулювання суперечливі, повідомляє «РБК daily».Заборону відеореєстраторів відхилилиУряд відхилив документ, згідно з яким пропонується штрафувати автовласників за розміщення «додаткових предметів» на лобовому склі автомобілів, а самі ці предмети – конфісковувати. У відгуку сказано, що в даній редакції розгляд документа відхиляється, так як деякі формулювання суперечливі, повідомляє «РБК daily».
Законопроект був внесений до Держдуми Заксобраніі Оренбурзької області, в пояснювальній записці сказано, що він спрямований на боротьбу з тими, хто намагається обійти закон про заборону на тонування передніх стекол за допомогою різних шторок і накладок, але формулювання настільки розмита, що фактично під неї потрапляють і GPS-навігатори та відеореєстратори, які встановлюються на лобове скло. Документ відправлений на доопрацювання, але про виключення спірного пункту, що дозволяє даішникам карати любителів гаджетів, в офіційному відкликання Білого дому не сказано.

У Комітеті з конституційного законодавства і держбудівництва обіцяють не пропустити закон, поки в його формулюванні можлива заборона відеореєстраторів. «Ініціатива оренбурзького заксобранія в такому вигляді не пройде через наш комітет. Використання відеореєстраторів корисно, значно підвищує об\’єктивність при розгляді спірних випадків і при розборі ДТП », – сказав заступник голови комітету В\’ячеслав Лисаков.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close