Citroen С4 Picasso стане схожий на моделі DS

Citroen тестує новий С4 Picasso, прем\’єра якого відбудеться восени на мотор-шоу у Франкфурті. Зовні автомобіль принципово змінився і став схожий на моделі преміальної лінійки DS. Головне в зовнішності автомобіля – інша передня оптика, яка тепер складається з двох блоків.Citroen С4 Picasso стане схожий на моделі DSCitroen тестує новий С4 Picasso, прем\’єра якого відбудеться восени на мотор-шоу у Франкфурті. Зовні автомобіль принципово змінився і став схожий на моделі преміальної лінійки DS. Головне в зовнішності автомобіля – інша передня оптика, яка тепер складається з двох блоків.

Мінівен побудований на платформі PF2 групи Peugeot-Citroen, яка використовується в поточних поколіннях хетчбеків С4 і DS4. За попередньою інформацією, лінійка двигунів включатиме атмосферні і турбовані двигуни об\’ємом 1,6 літра і 2,0-літрові турбодизелі.
Раніше повідомлялося, що Citroen готує новий семимісний мінівен C4 Grand Picasso. Прототипи автомобіля в даний час проходять тестові випробування, що й підтверджують знімки машини в серйозному камуфляжі. Судячи з них, новий Grand Picasso також запозичить ряд стилістичних рішень у представника преміальної лінійки Citroen DS4.

У Росії продаються обидві версії поточного покоління. П\’ятимісний C4 Picasso в даний час коштує від 705 500 рублів, а семимісцевий C4 Grand Picasso – від 816 000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close