Цікава інформація

Експрес таксі в Києві

Експрес таксі в Києві

У наш час відповідальний водій на вагу золота! Часто коли  викликаєш неперевірену або випадкову службу таксі, то  є ризик нарватися на лихача або навпаки повільного, як черепаха водія. Навіщо грати в рулетку? Шукаєте такси Киев?Замовте найкраще таксі в Києві – Експрес.

Експрес Таксі забезпечує безпечний, надійний і комфортний транспорт у Києві та його околицях.

Далеко не всі компанії, що спеціалізуються на пасажирських перевезеннях, мають настільки ж хорошою репутацією, як у таксі Експрес. Це одна із самих прогресивних компаній в галузі:

 • З великим автопарком машин різного класу;
 • З великою кількістю додаткових послуг:
  – інкогніто;
  – драйвер;
  – онлайн замовлення;
  – попереднє замовлення;
  – кур’єрська доставка;
  – таксі з терміналом.
 • І навіть з власним додатком для смартфонів і планшетів!

Які послуги Експрес таксі в Києві пропонує компанія?

Крім стандартного транспортування пасажира з місця виклику в пункт призначення, це Експрес -таксі пропонує зустріч людей в аеропортах і на вокзалах, послуги драйвера (тверезого водія).

Всі автомобілі розділені на 5 класів за рівнем комфорту, кожен клієнт кращого таксі в Києві може вибрати автомобіль за своїми потребам і доступною для себе ціновою категорією.

Існують таксі з терміналом, які дозволять скористатися пасажирським перевезенням, якщо у клієнта немає готівки.

Як викликати таксі Експрес?

Додаток таксі ефективно, якщо його встановити заздалегідь на телефон або планшет. Онлайн-виклик таксі дозволяє вибрати машину, оцінити маршрут, дізнатися вартість поїздки, ознайомитися з рейтингом водія.

Якщо додаток не встановлено, доведеться зателефонувати в таксі. Номер телефону таксі викладений на офіційному сайті служби, а аткож для вашої зручності ми виклали нище їх:

         Диспечер Експрес-таксі

(044) 333-33-33 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close