Cartoons

Мобільні комплекси відеофіксації почали працювати за Мкадом

Мобільні комплекси відеофіксації виїхали за МКАД щоб контролювати дотримання правил паркування вантажівками. МКФ будуть працювати на Федеральних трасах, що проходять по території Московської області та на під\’їздах до Москви. Таке рішення ухвалене у зв\’язку з введенням обмежень на в\’їзд і пересування по МКАД автотранспорту дозволеною максимальною масою понад 12 тонн і можливим збільшенням кількості порушень правил паркування на автошляхах Підмосков\’я, повідомляє прес-служба міністерства транспорту Московської області.Мобільні комплекси відеофіксації почали працювати за МкадомМобільні комплекси відеофіксації виїхали за МКАД щоб контролювати дотримання правил паркування вантажівками. МКФ будуть працювати на Федеральних трасах, що проходять по території Московської області та на під\’їздах до Москви. Таке рішення ухвалене у зв\’язку з введенням обмежень на в\’їзд і пересування по МКАД автотранспорту дозволеною максимальною масою понад 12 тонн і можливим збільшенням кількості порушень правил паркування на автошляхах Підмосков\’я, повідомляє прес-служба міністерства транспорту Московської області.
«У першу чергу будуть перевірятися ті ділянки доріг, де зафіксовані найбільш часті випадки порушень правил стоянки і зупинки великовантажного транспорту», ​​- сказав Міністр транспорту регіону Олександр Зайцев.

Зараз вантажівки, замість того, щоб чекати дозволеного часу в\’їзду на МКАД на спеціально обладнаних стоянках, продовжують паркуватися на узбіччях. Заповнюваність спеціалізованих стоянок на даний момент складає всього 15-20%. Штраф за зупинку в зоні дії знаків \”Стоянка заборонена» і «Зупинка заборонена» становить 1500 рублів, робота комплексів відеофіксації на ділянках від ЦКАД до МКАД на первинному етапі буде вестися на регулярній основі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close