BMW i8 потрапила в об\’єктиви фотошпигунів на зимових тестах

З\’явилися нові шпигунські фотографії гібридного спорткара BMW i8. Автомобіль зберіг дуже багато чого від концепт-кара на базі якого він був побудований, деякі зміни отримала оптика і бампера. Гібридний спорткар повинен поступити в продаж в 2014 році, проводитися він буде на заводі BMW в Лейпцигу. Вартість планується близько 200 000 доларів.BMW i8 потрапила в об'єктиви фотошпигунів на зимових тестахЗ\’явилися нові шпигунські фотографії гібридного спорткара BMW i8. Автомобіль зберіг дуже багато чого від концепт-кара на базі якого він був побудований, деякі зміни отримала оптика і бампера. Гібридний спорткар повинен поступити в продаж в 2014 році, проводитися він буде на заводі BMW в Лейпцигу. Вартість планується близько 200 000 доларів.

Автомобіль приводиться в рух силовою установкою, що складається з турбірованного 1,5 літрового двигуна внутрішнього згоряння потужністю близько 223 кінських сил і 170-сильного електромотора. Сумарна потужність силової установки складе близько 400 сил.
BMW i8 буде повнопривідним, ДВС передає потужність на задні колеса, в той час як електоромотор приводить в рух передні. При цьому автомобіль може рухатися як тільки на електротязі, так і тільки на двигуні внутрішнього згоряння.

   

На одному електромоторі далеко виїхати не вийде, максимальна відстань – 20 кілометрів. Розгін від 0 до 100 кілометрів на годину при повній потужності розраховується в межах п\’яти секунд, максимальна швидкість 155 кілометрів на годину.

Автомобіль передбачає досягти максимальної збалансованості через низького центру ваги, досягнутого засчет розташування батарей для електромотора на підлозі і засчет розташування двигунів по осях.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close