Цікава інформація

Найдешевше таксі Львова тепер доступніше завдяки додатку

З кожним днем все більше людей переконується в тому, що дешеве таксі це швидко, зручно і вигідно. Саме з цієї причини зараз з’являється досить багато компаній, які активно в рекламі позиціонують себе як «найдешевше таксі в Львові». Однак це часто не так, або якість обслуговування залишає бажати кращого, або тарифи не відповідають тому, що заявлено в рекламі. Серед величезної кількості служб таксі Львова є кілька компаній, які явно виділяються. Адже і якість обслуговування на досить високому рівні, чому сприяє постійний зворотний зв’язок і негайна реакція на звернення замовників, так і тарифи дають можливість користуватися послугами таксі без обмежень. Однією з таких служб таксі є компанія Економтаксі Львів.

Чому варто вибрати Економтаксі

Ось вже кілька років ведеться складна і постійна робота над тим, щоб кожен замовник мав можливість їздити на таксі в Львові за розумними цінами. В роботі компанія використовує найновіше програмне забезпечення, а внутрішні бізнес-процеси сприяють постійному зростанню парку автомобілів, щоб подача машини за будь-якою адресою в Львові не займала більше 10-15 хвилин. Ціни на поїздки в Економтаксі постійно змінюються і залежать від багатьох факторів. Однак варто виділити не кількість факторів, а результат роботи – самі низькі ціни таксі в Львові. Однак не варто лякатися поняття «дешеве таксі», адже вже давно не секрет, що масовими стають доступні послуги, не виняток і Економтаксі. За останні кілька років Економтаксі завоювало визнання серед величезної кількості жителів і гостей Львова.

Новий мобільний додаток таксі в Львові

Зовсім недавно компанія Економтаксі представила свій новий мобільний додаток, яке багато в чому полегшить процес замовлення таксі в Львові і дасть можливість замовнику не тільки тонко налаштувати параметри свого замовлення, але й у значній мірі полегшить цей процес. Рішення про оновлення мобільного додатку було неминучим, адже сьогодні жителям Львова доступна величезна кількість різноманітних додатків, одні сучасні та зручні, інші вже перестали користуватися попитом, але поки утримуються в популярних. Завдяки оцінці конкурентів, а також вивчивши те, що користується попитом в Європі, було прийнято рішення запропонувати клієнтам компанії щось нове і зручне. Завдяки чому, на базі мобільного додатку APP4TAXI, була зроблена фірмова збірка для Таксі 2444.

В яких містах України доступно дешеве таксі

У першій версії мобільного додатку Економтаксі користувачеві був запропонований всього одне місто – Львів. Саме в Львові проводили тестування і вивчення реакції користувачів. Однак буквально через місяць стало зрозуміло те, що додаток Таксі 2444 користується попитом і подобається замовникам. Буквально через місяць було випущено оновлення, в яке увійшли ще три міста України – Одеса, Львів, Запоріжжя. На сьогодні Таксі 2444 запропонувало швидкий і зручний інструмент, який дає можливість розрахувати вартість поїздки та оформити онлайн замовлення таксі в Києві, Одесі, Львові та Запоріжжі. Цей крок значною мірою спростив процес замовлення і дав можливість замовникам використовувати не тільки дешевим таксі, але і не шукати альтернативу серед таксі в найбільших містах України. Досить завантажити один мобільний додаток і користуватися послугами таксі в пару кліків, без єдиного дзвінка оператору.

Чого варто очікувати найближчим часом

На сьогодні ведеться постійна робота, яка багато в чому залежить від попиту і відгуків клієнтів. Новий мобільний додаток відкриває величезну кількість технічних можливостей, які багато в чому будуть зручні користувачам. Зараз розглядаються доопрацювання і оновлення, завдяки яким замовники Економтаксі отримають величезну кількість нових і зручних функцій, а також зможуть максимально персоналізувати свій додаток. Важливим є і те, що дешеве таксі в Львові постійно розширюється, що дає можливість розглядати інші міста і запропонувати клієнтам доступне таксі в Україні.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close