Cartoons

Телеведучу з «Спокійної ночі, малята» позбавили прав

Відому телеведучу Тетяну Судець позбавили прав за відмову від медобстеження після ДТП. Світовий суддя 101-ї ділянки Замоскворецкого району Москви відповідно до статті 12.26 КоАП РФ позбавив її права керування автомобілем на рік і вісім місяців, повідомляє РІА «Новини».Телеведучу з «Спокійної ночі, малята» позбавили правВідому телеведучу Тетяну Судець позбавили прав за відмову від медобстеження після ДТП. Світовий суддя 101-ї ділянки Замоскворецкого району Москви відповідно до статті 12.26 КоАП РФ позбавив її права керування автомобілем на рік і вісім місяців, повідомляє РІА «Новини».
Тетяна Судець – заслужена артистка Росії, за час своєї кар\’єри на телебаченні була ведучою таких програм, як «Час», «Блакитний вогник», «Умілі руки», «Більше хороших товарів», «Наш адрес – Советский Союз», «Пісня року »,« Москва і москвичі »,« Іграшки », але найбільш запам\’яталася глядачам як тьотя Таня з« Спокійної ночі малюки! ». Цю передачу вона вела протягом 25 років.

У ніч на 1 січня Судець, перебуваючи за кермом автомобіля Nissan Qashqai з невстановленої причини скоїла ДТП з автомобілем Mercedes і відмовилася пройти медичний огляд незважаючи на прохання інспекторів ДАІ. Матеріали у справі про ДТП за участю артистки передали в суд.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close