Цікава інформація

ТОП-10 запитів українських користувачів про таксі в Яндексі

Щодня інтернет-користувачі шукають популярну і необхідну інформацію про таксі. Портал Профтаксі склав ТОП-10 найпопулярніших запитів за тематикою таксі за листопад в пошуковій системі Яндекс.

Пошук інформації в інтернеті для багатьох став звичним і непомітним справою. Користувачі щодня шукають масу інформації з питань, що цікавлять, а пошукові системи вміють правильно і якісно надати.

Портал Професійсної спілки таксистів України  зібрав найбільш часті листопадові запити українських користувачів за тематикою таксі в пошуковій системі Яндекс. Станом на 28 листопада в рядку пошуку слово таксі ввело більше 150 тисяч користувачів по всій Україні, а от з найдивовижніших запитів став – таксі безкоштовно, більше 4 тисяч запитів. І що саме цікаве – невже люди дійсно сподіваютсья занйти безкошвтоне таксі?)

ТОП-10 запитів по тематиці таксі в Україні, слід розуміти що у Росії трошки схожа ситуація:
1. таксі
2. таксі безкоштовно
3. гарне таксі
4. номери таксі
5. якість таксі
6. таксі дешево
7. телефони таксі
8. служба таксі
9. замовлення таксі
10. диспетчер таксі

Найактивніше шукали таксі в столиці України. Місто Київ по праву займає перше місце і є самим популярним у користувачів, друге місце посів Харків, третє Донецьк. Пропонуємо вам ознайомитись зі списком найбільш популярних міст.

Доволі популярним запитом в пошукових системах є міжміські поїздки, поїздка по москві і одним із топових сайтів у видачі за цими ключовими словами є  http://mezhdugorodnee-taxi.ru/regiony/taxi-moskva-samara

Якщо ви будучи в Росії  довіритесь компанії котра займається міжміськими поздками у  за межами Москви , тобудете приємно вражені чудовим сервісом, комфортною і безпечною поїздкою.

ТОП-10 запитів по містах:
1. Київ
2. Харків
3. Донецьк
4. Одеса
5. Сімферополь
6. Дніпропетровськ
7. Запоріжжя
8. Кривий ріг
9. Луганськ
10. Миколаїв

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close