Цікава інформація

У Києві презентували IQtaxi. Перші думки і загальне враження

15 січня в МВЦ водіям презентували систему IQtaxi, яка дозволяє без участі диспетчера зв’язати таксиста і замовника таксі. Зробити однозначний висновок про свіжість ідеї не можна, адже досить подібного роду сервісів вже успішно працює в Росії та інших країнах.

Плюс полягає в тому, що водієві таксі надається свобода дій, коли він сам вирішує як, коли, кого і куди везти.

Система IQtaxi на даний момент проходить тестування, а представники готові співпрацювати з таксистами в плані налаштувань і доопрацювань.

Загальний настрій представників явно спрямований на те, щоб зробити систему максимально зручною для водія таксі і пасажира. На презентації дали слово і таксистам, де кожен міг і активно висловлював свої пропозиції і бажані доповнення.

В системі присутній рейтинг водіїв і підтримуються різного роду тонкі налаштування, а сама система зроблена максимально простий і інтуїтивно зрозумілою.

Не можна промовчати і про негативні тонкощах додатки IQtaxi. Система налаштована так, що абсолютно будь-який водій може зареєструватися в системі без надання документів, тобто студенти, водії без досвіду водіння автомобіля, водії без знання міста і не реалізована можливість зазначення того, що водій може видати чек та інші корисності для Таксі Київ

З професійної точки зору будь-банківський клерк може зареєструватися, встановити додаток і перевозити пасажирів.

При виникненні будь-якого роду «нестандартних» ситуацій пасажир не зможе відстояти свої права на юридичному рівні. У теж час при виникненні надзвичайних ситуацій між нетверезим пасажиром та водієм таксі, останньому не до кого звернутися, водій залишається наодинці з пасажиром і вирішує всі проблеми самостійно. Якщо перше явний мінус, то друге обіцяли розглянути і внести відповідні поправки в додаток.

Обговорення в форумі: Нова програма IQtaxi

За допомогою даної системи у водія таксі з’явилася можливість бачити пасажира таксі на карті, самостійно коригувати тариф за маршрутом, не прив’язуватися до стабільного графіком роботи і не оплачувати відсотки від кожного виконаного замовлення, система працює за принципом абонплати.

Поки жвавого інтересу до системи немає, але представники обіцяють провести широкомасштабну рекламну кампанію після завершення тестування з водіями. За станом на 15 січня представники IQtaxi оголосили про те, що вже встановили додаток близько 70 водіїв таксі і 200 пасажирів.

Ми поставили кілька запитань представникам IQtaxi:

Як і коли виникла ідея створення подібного програми і чому саме IQtaxi?
Ідея створення системи QITAXI виникла в Каліфорнії в 2012 році.
Це розробка американської компанії InnovationDevelopmentSoftwareGroup.

Сама назва IQtaxi позначає, що це інтелектуальне таксі, яке поєднує в собі простоту і мобільність. Наш слоган SAVE YOUR TIME говорить сам про себе! Ми мають намір заощадити ваш час!

IQtaxi – це реальний конкурент існуючим ІДС у Києві?
Наша система не протиставляє роботі систем ІДС. Ми визначили свою аудиторію користувачів (від 18 до 40 років), молодих людей, які йдуть в ногу з часом і завжди готові випробувати новинки IT-ринку, тому ми вважаємо, що система IQtaxi та ІДС будуть гармонійно один одного доповнювати.

Сьогодні ви презентували образ додатки і дали зрозуміти, що готові до змін, прислухаєтеся до думки таксистів, наскільки кардинально ви готові змінити IQtaxi?
Наша компанія досить лояльна і буде готова вносити зміни. Які і в якому обсязі буде відомо найближчим часом після обговорення питань всередині компанії.

Ви застосували цікавий маркетинговий хід – абонплату для таксиста в 100 грн/міс, без сплати процентів. Може це в майбутньому змінитися, ця цифра стабільна?
На момент виходу системи на ринок, ми закладали оплату 100 грн. У планах компанії в найближчі півроку збільшення тарифу точно не відбудеться. Питання підняття ціни може виникнути тільки у разі виникнення якихось кардинальних змін у самій системі або змін у податковому законодавстві.

Зараз IQtaxi Водій доступно тільки на платформі Android, розширення планується?
Так, наша система IQtaxi Водій найближчим часом буде працювати на платформі iOS, в подальшому на платформах windows phone, blackberry.

Яку частку ринку ви очікуєте завоювати впродовж 2013 року? Коли планується вийти на стабільний рівень?
Ми плануємо спочатку систему реалізувати в столиці, у подальших планах ми готові будемо вийти на ринок міст-мільйонників України. Стабільний рівень може бути досягнутий протягом півроку.

Ваша компанія увійшла в досить конкурентний ринок, чи ви готові до труднощів?
Наша компанія працює виключно в правовому полі. Ми знаходимося на юридичному обслуговуванні в одного з лідерів ринку. Торгова марка IQtaxisaveyourtime знаходиться на реєстрації в Укрпатенті, також подані на реєстрацію унікальні коди корисної моделі, алгоритм пошуку, які теж будуть знаходитися під захистом законодавства України. А що стосується конкуренції – ми вважаємо, що конкуренція це завжди добре. Перефразовуючи вислів, можна сказати – конкуренція – двигун прогресу.

Вас не бентежить досвід попередників, адже подібні сервіси існували і існують?
Кожні системи, які були розроблені попередниками, по-своєму унікальні, у кожної були свої плюси і мінуси. І наша система теж унікальна. Як і наші попередники, ми постараємося зайняти свою частку ринку.

Виділіть основні переваги IQtaxi для водія таксі і пасажира.
Переваги використання системи IQtaxi Водій:
– Мінімальна оплата в місяць використання програмного забезпечення, а не % від вартості замовлення клієнта;
– Прямий зв’язок з клієнтом;
– Чітке зазначення адреси клієнтом, яке приходить на мобільний телефон;
– Водій таксі самостійно визначає тариф, відштовхуючись від рекомендованої вартості системи IQtaxi;
– Рейтинг водія – збільшення його заробітку

Переваги використання програми IQtaxi Клієнт:
– миттєвий замовлення таксі прямо з мобільного телефону без диспетчера;
– автоматичне визначення місця розташування клієнта (точка А);
– вибір прийнятного для Вас пропозиції щодо тарифної вартості;
– можливість бачити пересування Вашого таксі на карті;
– рейтинг водіїв дозволяє вам вибрати найбільш комфортний для Вас автомобіль

Якщо обговорювати загальне враження від системи, то зараз складно говорити про масовість і інтерес до системи. Ринок таксомоторних перевезень Києва досить тонкий і закритий, а водії таксі з побоюванням ставляться до даного роду сервісів.

Другим мінусом є те, що додаток доступний невеликій кількості пасажирів, бо як запустити і скористатися QITAXI зможе відносно невелику кількість пасажирів і водіїв.

Для заказа обращайтесь в киевскую службу такси Taxi-ekipazh.com.ua

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close