zakordonom

Погода в Томську обернулася транспортним колапсом

Справжньою катастрофою обернувся для водіїв Томська прихід весни. Частина доріг залишаються неочищеними від снігу, а в деяких районах міста зберігаються калюжі завглибшки більш ніж півметра. Тим не менш, місцева адміністрація розбирається в ситуації вкрай неспішно, мер пообіцяв привести дороги в порядок тільки до неділі.Справжньою катастрофою обернувся для водіїв Томська прихід весни. Частина доріг залишаються неочищеними від снігу, а в деяких районах міста зберігаються калюжі завглибшки більш ніж півметра. Тим не менш, місцева адміністрація розбирається в ситуації вкрай неспішно, мер пообіцяв привести дороги в порядок тільки до неділі.

Транспорт на території Томська і району виявився паралізований через різко погіршилася погоди. Дев\’ятого березня місто засипало снігом, а через два дні різко настала відлига. «Глави поселень задіяли всі резерви, в тому числі техніку приватних і сільськогосподарських підприємств, але, тим не менш, напруженість, пов\’язана з розчищенням доріг, не знята», – відзначили в районній адміністрації.
Колапс на дорогах продовжиться мінімум до 17 березня. Як повідомляє «РІА Новини», мерія зобов\’язала «Спецавтохозяйство» (САХ) привести вулиці Томська в прийнятний вид до початку наступного робочого тижня, поки ж рух на деяких ділянках і зовсім закрито. «Закриття руху пов\’язано зі складною обстановкою на дорозі – снігу багато, там навіть легковикам не роз\’їхатися … У минулі роки ситуація була приблизно така ж, але просто снігу було менше», – зазначив агентству представник САХ.

Катастрофою могло закінчитися ДТП за участю рейсового автобуса в Томській області, водій якого не впорався з керуванням через замети на дорозі. Kia Grand Bird, який прямував за маршрутом зирянском – Томськ, виїхав за межі проїжджої частини і загруз у снігу. У салоні автобуса перебували 13 пасажирів, ніхто з них не постраждав.

У ГИБДД відзначають, що цей випадок далеко не поодинокий. Так, за даними місцевої поліції, на заміських трасах асфальт покрився кіркою льоду, машини вилітають з дороги в кювет. Постраждалих у таких пригодах немає, тому як середня швидкість руху не перевищує 40 кілометрів на годину. На дорогах чергує важка техніка, яка допомагає витягувати транспортні засоби.

У той час як за межею Томська зберігаються снігові замети, в самому місті справжній потоп – глибина калюж перевищує півметра. Тим не менше, влада міста таку інформацію від водіїв намагаються всіляко спростовувати. «Та хто вам сказав, що на Комсомольському калюжі 60 см?! Я зараз тут стою, таких калюж немає.
Максимум, 10 см в глибину. Калюжі ми, по можливості, прибираємо. Робимо все, що можемо. Вище голови, як кажуть, не стрибнеш. Зараз роботи завершені, стежимо за тим, щоб нічого не розмило », – зазначив у бесіді з кореспондентом порталу Tomsk.ru начальник департаменту міського господарства В\’ячеслав Чорноус.

Однак у найближчі дні ситуація може ще й погіршитися. За повідомленнями метеорологів, вночі температура повітря в Томську може опуститися до мінус 16-18 градусів. Таким чином, снігова каша і калюжі перетворять на лід.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close