Оновлення Lada 4х4: нові подробиці

Про подробицях подальшого розвитку Lada 4х4 розповів директор проекту LADA 4×4 Анатолій Москалюк. Автомобіль чекає трьохетапна модернізація, зміни торкнуться як декоративних елементів, так і двигуна, та ходової частини, повідомляє «АвтоСреда».
Оновлення Lada 4х4: нові подробиціПро подробицях подальшого розвитку Lada 4х4 розповів директор проекту LADA 4×4 Анатолій Москалюк. Автомобіль чекає трьохетапна модернізація, зміни торкнуться як декоративних елементів, так і двигуна, та ходової частини, повідомляє «АвтоСреда».

«У нас затверджено план модернізації, який включає в себе три етапи і має річну циклічність. У нинішньому 2013 у нас саме велике захід, це поліпшення покриття кузова. У травні конвеєр зупиниться на 30 днів і буде зроблено переоснащення лінії підготовки кузова. Буде замінена технологія первинного грунту і впроваджені нові вторинні грунти, і ми зможемо вийти на поліпшення лакофарбових покриттів. Зокрема, з\’явиться колір «металік». До подальшого 2014 будемо впроваджувати вироби, які з\’являться в інтер\’єрі, – це поліпшення механізмів у двері, ливарні оббивки інтер\’єру, поліпшення шумоізоляції. Найскладніші речі – це вже третій етап, намічений на 2015 рік. Будуть змінюватися вузли механіки в передній підвісці, гальмівна система, трансмісія », розповідає директор проекту.
З кожним етапом модернізації будуть змінюватися комплектації автомобіля: «В основі їх буде дві – з ABS і без ABS. На майбутній рік буде комплектації «стандарт» і «люкс». Люксова версія буде володіти великим набором опцій, наприклад, в ній з\’являться електросклопідйомники і електрокеровані обігріваються дзеркала », – розповів керівник процесу конструкції та модернізації Lada 4×4 Юрій Акімов.

Також він розповів, що зміниться в екстер\’єрі автомобіля: «В автомобілі будуть замінені всі блискучі деталі на чорні. У секції габаритів будуть ставитися двухнітіевие лампи, одна з нетей буде виконувати функцію денних ходових вогнів. По цьому року – ми поміняємо форсунки омивача вітрового скла з одинарних на здвоєні, як на Priora »

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close