Пригоди з таксі

В Ізмаїлі байк на швидкості протаранив таксі: постраждав пасажир таксі

У вівторок, 10 березня, в Ізмаїлі на вулиці Болградської спортивний мотоцикл Kawasaki зіткнувся з автомобілем таксі. Таксист, швидше за все, не помітив мотоцикл або вирішив, що встигне проскочити.

Очевидці події повідомили, що байкер рухався по вул. Болградської з боку відділу поліції в напрямку центру. Автомобіль Toyota перетинав вул. Болградську з вул. Куликова на вул. Виноградну.

Таксист, швидше за все, не помітив мотоцикл або вирішив, що встигне проскочити і не надав йому перевагу в русі.

У підсумку байк на швидкості в’їхав в автомобіль, в результаті чого постраждав пасажир таксі. Мотоцикліст також отримав травми, байкера госпіталізували. Водій автомобіля, за попередніми даними, не постраждав.

На місці працюють співробітники патрульної поліції і слідчий Ізмаїльського ОП.

У зв’язку з частими останнім часом ДТП з тяжкими наслідками, в патрульній поліції Ізмаїла нагадали, що швидкісний режим в населених пунктах становить 50 км/год і всі учасники дорожнього руху повинні його дотримуватися.

«Шановні водії міста! Патрульна поліція міста Ізмаїл закликає вас дотримуватися Правил дорожнього руху України та швидкісного режиму в населених пунктах — 50 км/ч. останнім часом у нашому місті відбуваються дорожньо-транспортні пригоди з тяжкими наслідками.

Основними причинами є:

  1. неуважність водіїв;
  2. порушення швидкісного режиму;
  3. порушення правил маневрування;
  4. порушення правил проїзду перехресть.

Також в патрульній поліції відзначили, що жителі міста регулярно звертаються на лінію 102 зі скаргами на транспортні засоби, що рухаються за основним автошляхами Ізмаїла на великій швидкості і доставляють незручності измаильчанам.

«Будьте відповідальними, а не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких», — закликали в патрульній поліції.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close