Audi RS6 побила рекорд швидкості на льоду

Компанія Nokian зуміла побити свій же рекорд швидкості на льоду. Повнопривідний Audi RS6 з самої останньої моделлю зимової гуми від Nokian – Hakkapelitta 8 – зумів розігнатися до 335,7 кілометрів на годину. Таким чином, минулий рекорд, встановлений на такому ж автомобілі, але з гумою Hakkapelitta 7, був перевершений на 4,1 кілометра на годину.Audi RS6 побила рекорд швидкості на льодуКомпанія Nokian зуміла побити свій же рекорд швидкості на льоду. Повнопривідний Audi RS6 з самої останньої моделлю зимової гуми від Nokian – Hakkapelitta 8 – зумів розігнатися до 335,7 кілометрів на годину. Таким чином, минулий рекорд, встановлений на такому ж автомобілі, але з гумою Hakkapelitta 7, був перевершений на 4,1 кілометра на годину.

Рекорд був встановлений на льоду Ботнічної затоки. За кермом Audi перебував досвідчений пілот Янне Лайтінен, який також брав участю у минулих заїздах, організованих Nokian. Що стосується самого рекорду, то він був занесений в книгу рекордів Гіннеса.
Згідно з вимогами, дорожнє покриття (лід) повинен бути повністю природним, без яких би то не було штучних покриттів, обробок і т.п. Шини, встановлені на автомобілі, повинні бути загальнодоступними, тобто перебувати у вільному продажу.

Згідно з даними організаторів, на швидкості 335,7 кілометрів на годину шипи на покришках вдаряються об лід 43 рази в секунду.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close