Honda оголосила про старт продажів нового Accord в Росії

Старт продажів нового Honda Accord в Росії призначений на 16 березня 2013 року. На російському ринку нова модель буде пропонуватися у двох модифікаціях: з 2,4-літровим бензиновим силовим агрегатом (180 л.с.), оснащеним 6-ти ступінчастою механічною або 5-ступінчастою автоматичною трансмісією і 3,5-літровим двигуном (280 л . с) з 6-ти ступінчастою автоматичною коробкою передач.Honda оголосила про старт продажів нового Accord в РосіїСтарт продажів нового Honda Accord в Росії призначений на 16 березня 2013 року. На російському ринку нова модель буде пропонуватися у двох модифікаціях: з 2,4-літровим бензиновим силовим агрегатом (180 л.с.), оснащеним 6-ти ступінчастою механічною або 5-ступінчастою автоматичною трансмісією і 3,5-літровим двигуном (280 л . с) з 6-ти ступінчастою автоматичною коробкою передач.

У базовій комплектації він обійдеться мінімум в 1149000 карбованців. Це на 100 000 рублів більше, ніж коштувала попередня модель в базі. Базова комплектація включає силовий агрегат з 2,4-літровим 180-сильним мотором і п\’ятиступінчастим «автоматом», двозонний клімат-контроль, 8-дюймовий кольоровий дисплей мультимедійної системи, шість динаміків, круїз-контроль, датчик дощу і світла, бесьключевой доступ в салон і кнопку запуску двигуна, підігрів передніх сидінь, омивач фар, електропривод стекол і дзеркал, шість подушок безпеки, систему стабілізації, систему помощт при підйомі
Для порівняння, попередній Accord в базі обходився в 1049000 карбованців. Правда, двигун пропонувався слабший – 2,0-літровий потужністю 156 л. с., і не було багатьох доступних для нового покоління опцій, наприклад, круїз-контролю, датчика дощивши і світла.

Додамо, нинішнє покоління Accord принципово відрізняється від попередників тим, що тепер у всьому світі продається один і той же, уніфікований седан. Раніше європейська версія, приміром, яка продавалася і в Росії, зазнавала ряд серйозних змін у порівнянні з американською. І, за словами технічного керівника проекту Accord з 1982 року Седзі Мацуї, в останньому автомобілі Honda об\’єднала оптимальні властивості американської та європейської модифікацій.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close