ГИБДД готує облави на п\’яних водіїв

В березні Державтоінспекція Москви і Московської області планує провести кілька спеціальних рейдів з метою виявлення п\’яних водіїв. Рейди пройдуть 15, 18 і 30 березня, передає РІА «Новини» інформацію від столичного управління ДІБДР.ГИБДД готує облави на п'яних водіївВ березні Державтоінспекція Москви і Московської області планує провести кілька спеціальних рейдів з метою виявлення п\’яних водіїв. Рейди пройдуть 15, 18 і 30 березня, передає РІА «Новини» інформацію від столичного управління ДІБДР.

«П\’ятнадцятого, вісімнадцятого і Тридцятого березня на території Москви і Московської області проводиться операція Нетверезий водій», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно ГИБДД анонсувала повальні перевірки водіїв на алкоголь. Згідно із задумом автоінспекції, спільні екіпажі поліцейських і медиків будуть зупиняти рух на певних вулицях – і проводити «продувку» водіїв усіх транспортних засобів. Якщо алкотестер покаже «нуль», випробуваний зможе негайно продовжити рух; якщо ж цифра виявиться вище – він буде переданий на огляд лікаря-нарколога. Поліцейські розраховують, що така акція не займе багато часу.

Однак, на думку голови Руху автомобілістів Росії Віктор Похмелкін, подібні перекриття викличуть серйозні локальні затори, тим більше що багато водіїв відмовляться оглянутій на дорозі. «В черговий раз замість ефективної діяльності нам пропонується показуха, – нарікає експерт. – Заспокоює одне: на часті тотальні перевірки у ГИБДД не вистачить ні сил, ні часу. Проведуть одну-дві акції, відзвітують, і на цьому все закінчиться ».

Президент Колегії правового захисту автовласників Віктор Травін побоюється, що подібні акції будуть стимулювати інспекторів робити з тверезих водіїв п\’яних – ніхто не захоче залишитися в кінці зміни з пачкою незаповнених протоколів, за яку доведеться звітувати перед начальством.

«Мене лякає саме слово« акція ». Всім відомо, що під час якої-небудь акції поліцейські намагаються наробити якомога більше «палиць» – адже в кінці зміни їм доведеться відзвітувати про виконану роботу. А раптом справжніх п\’яних не буде? У такому випадку в хід підуть різноманітні виверти. Сфабрикувати справу за «п\’янці» сьогодні дуже легко », – зазначив президент Колегії правового захисту автовласників.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close