Седан Qoros буде коштувати від 638 000 рублів

Молода китайська компанія Qoros анонсувала європейські ціни на свій новий седан GQ3, який був представлений на автосалоні в Женеві. Вартість китайської новинки починається від 16 тисяч євро (близько 638 ​​000 рублів), за седан в максимальній комплектації доведеться віддати вже 20 тисяч євро (близько 800 000 рублів). Швидше за все, в Росії автомобіль буде не наного дорожче.Седан Qoros буде коштувати від 638 000 рублівМолода китайська компанія Qoros анонсувала європейські ціни на свій новий седан GQ3, який був представлений на автосалоні в Женеві. Вартість китайської новинки починається від 16 тисяч євро (близько 638 ​​000 рублів), за седан в максимальній комплектації доведеться віддати вже 20 тисяч євро (близько 800 000 рублів). Швидше за все, в Росії автомобіль буде не наного дорожче.

Над зовнішнім виглядом автомобіля працює колишній головний дизайнер MINI Герт Хільдебранд. Для того, щоб випускати машини, орієнтовані на європейського покупця, Qoros створив дизайн-центр в Мюнхені.
Спочатку про Qoros говорили, як про першого китайському виробнику автомобілів преміум-класу, а прес-секретар компанії Майкл Чжан не скупився на щедрі аванси. Qoros, за його словами, «в першу чергу буде спиратися на високу якість продукції і сервісу». Однак в якості конкурентів новому седану, творці розглядають машини середнього цінового сегмента: Ford Focus і Volkswagen Jetta. У самому справі, цим моделям нав\’язати боротьбу буде легше, ніж, приміром, Audi A4 або Mercedes-Benz С-класу.

У рух новачок від Qoros призводить турбований мотор об\’ємом 1,6 л фірми Chery. Крім седана пізніше будуть випущені також п\’ятидверний універсал і кросовер, базою послужила одна модульна платформа. Автомобіль володіє довгою колісною базою і короткими свесамі, що, за словами представників компанії, стане візитною карткою всіх майбутніх моделей Qoros ..

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close