Cartoons

Євросоюз може подати на Росію в суд Світової організації торгівлі

Глава Мінекономрозвитку Андрій Бєлоусов повідомив, що уряд РФ до середини 2013 року планує зрівняти умови утилізаційного збору для російських і іноземних автовиробників. При цьому, якщо Росія найближчим часом не змінить ситуацію з утилізаційних збором на автомобілі, Євросоюз може подати до на Росію до суду Світової організації торгівлі, повідомляє РІА «Новости», посилаючись на джерело в ЄС.Євросоюз може подати на Росію в суд Світової організації торгівліГлава Мінекономрозвитку Андрій Бєлоусов повідомив, що уряд РФ до середини 2013 року планує зрівняти умови утилізаційного збору для російських і іноземних автовиробників. При цьому, якщо Росія найближчим часом не змінить ситуацію з утилізаційних збором на автомобілі, Євросоюз може подати до на Росію до суду Світової організації торгівлі, повідомляє РІА «Новости», посилаючись на джерело в ЄС.
Утилізаційний збір зараз сплачується при імпорті як нових, так і старих машин, але працюючі в Росії автовиробники можуть замість сплати збору надати гарантію безпечної утилізації транспортного засобу в майбутньому. Це розходження неодноразово обурювало представників ЄС, і в кінці лютого було сказано, що російські виробники будуть зрівняні з іноземними. Але поки ніяких змін у законодавство не внесено.

«Якщо не буде ніяких зрозумілих дій протягом адекватного часу, ЄС розгляне запуск процесу врегулювання спору в рамках СОТ. 21-22 березня пройде важлива зустріч між єврокомісарами і їх російськими колегами в Москві. Це, звичайно ж, буде можливістю для обговорення цього питання », – сказав представник з ЄС.

За словами Андрія Білоусова, відповідний законопроект буде внесений до Держдуми, і міністерство розраховує, що він буде прийнятий у весняну сесію.

«Орієнтовний термін, коли все буде введено в дію, – це середина поточного року, хоча, звичайно, останнє слово буде за парламентаріями», – сказав він.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close