Cartoons

На Каширському шосе з\’явиться 20,8 км виділених смуг

Керівник Департаменту будівництва міста Москви Андрій Бочкарьов сказав, що одне з основних завдань міста полягає в забезпеченні якісної інфраструктури для руху громадського транспорту. В результаті реконструкції Каширського шосе планується організувати 20,8 км виділених смуг.На Каширському шосе з'явиться 20,8 км виділених смугКерівник Департаменту будівництва міста Москви Андрій Бочкарьов сказав, що одне з основних завдань міста полягає в забезпеченні якісної інфраструктури для руху громадського транспорту. В результаті реконструкції Каширського шосе планується організувати 20,8 км виділених смуг.

Будівництво тунелів на перетині Каширського шосе з Пролетарським проспектом і проспектом Андропова завершиться наприкінці квітня 2013 року. Як повідомила прес-служба Департаменту будівництва столиці, виконані всі основні етапи будівництва. На сьогоднішній день зведені несучі конструкції, завершується облицювання тунелів. Терміни будівництва за рахунок застосування нових технологій вдалося скоротити з трьох до півтора років.
Нагадаємо, Виділені смуги для громадського транспорту до кінця 2013 року будуть організовані на 80% вильотну магістралей Москви.

Як повідомив на засіданні уряду столиці заступник мера з питань транспорту Максим Ліксутов, в 2012 році в столиці введено 68,8 км виділених смуг. Зараз їх загальна протяжність в цілому становить 158.1 км, протягом 2013 заплановано введення ще 55,6 км виділених смуг.

За даними Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці, до кінця 2012 року число пасажирів усіх маршрутів, що проходять по виділених смугах, досягла 1 млн осіб на добу.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close