Cartoons

У поліцейських перевірять водійські посвідчення

зв\’язку з участю кількість ДТП за участю поліцейських, керівництво столичного главку МВС виступило з новою ініціативою. А саме, всі начальникам підрозділів МВС було доручено перевірити у співробітників водійські посвідчення.У поліцейських перевірять водійські посвідченнязв\’язку з участю кількість ДТП за участю поліцейських, керівництво столичного главку МВС виступило з новою ініціативою. А саме, всі начальникам підрозділів МВС було доручено перевірити у співробітників водійські посвідчення.

Як повідомляє газета «Известия», замглави ГУ МВС по Москві генерал Андрій Понорец видав документ, в якому вказав на необхідність ще раз нагадати співробітникам поліції про дисципліну на дорозі.

«Пропоную організувати проведення перевірки у співробітників підпорядкованих підрозділів наявності і термінів дії їхніх водійських посвідчень, а також інших документів, передбачених ПДР при керуванні транспортними засобами», – наголошується в документі.

Нагадаємо, в серпні минулого року начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ Росії по Воронезькій області Олександр Сисоєв видав наказ про заборону керування транспортним засобом за дорученням, укладеної в простій письмовій формі, а також використанні співробітниками поліції особистого автотранспорту після 22:00. Ця ініціатива також була спрямована на зниження кількості ДТП за участю поліцейських.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close