Cartoons

Навесні ціни на бензин залишаться на колишньому рівні

У Федеральній антимонопольній службі (ФАС) Росії заявили, що майбутньою весною не очікує зростання цін на бензин. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на главу відомства Ігоря Артем\’єва.У Федеральній антимонопольній службі (ФАС) Росії заявили, що майбутньою весною не очікує зростання цін на бензин. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на главу відомства Ігоря Артем\’єва.
«Ніякого зростання не буде, якщо світові ціни на нафту не зростатимуть. Єдине, що може вплинути на ціни, це або рішення, пов\’язані з підвищенням податків, або зростання світових цін. Якщо ціни на паливо в Росії підвищаться за відсутності цих двох факторів, то відразу будуть заведені кримінальні справи », – зазначив Артем\’єв.
Додамо, споживчі ціни на автомобільний бензин у середньому по Росії з 4 по 11 лютого 2013 зросли на 0,2% і склали 29,32 рублів за літр, повідомляє Федеральна служба державної статистики (Росстат).

У 41 центрі суб\’єктів РФ зафіксовано збільшення середніх цін на бензин. Суттєве подорожчання відмічене в Чебоксарах – на 1,3%. У 40 центрах суб\’єктів РФ ціни на бензин залишилися на рівні попереднього тижня. У Південно-Сахалінську і Ярославлі ціни на бензин знизилися на 2,3% і 0,6% відповідно.
Споживчі ціни на автомобільний бензин у середньому і в Москві, і в Санкт-Петербурзі за минулий тиждень виросли на 0,1%, склавши 29,93 рублів за літр і 29,79 рублів за літр відповідно.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close