Пригоди з таксі

У новорічну ніч у Миколаєві п’яний залицяльник влаштував погоню за таксі

Рано вранці, 1 січня, на перетині проспекту Миру з вулицею 1-й Лінією в Миколаєві таксисти затримали неадекватного водія «Хюндая».

Один з таксистів взяв замовлення, в машину сіла дівчина. Коли таксі рушило, за ним у погоню поїхав «Хюндай». За словами таксиста, манера їзди у водія була агресивною, він неодноразово підрізав і сигналив. Перед перетином 1-ї Лінії з проспектом Миру водій «Хюндая» вдалося зупинити таксі. Таксист розповів, що вийшовши з машини, чоловік почав стрибати на капот автомобіля, визнаватися дівчині-пасажирці в любові і просити за що-то прощення, було явно видно, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Для того, щоб затримати бешкетника, таксист викликав підмогу» серед своїх колег.

—Я ж не знаю, що в нього на думці, раптом, він би дістав ніж. Мені проблеми в новорічну ніч не потрібні, — прокоментував подію водій таксі.

На виклик злетілося кілька машин таксі, які заблокували «Хюндай» до приїзду поліції. Після того, як приїхали патрульні, водій «Хюндая» почав стверджувати, що взагалі не перебував за кермом, а нібито штовхав машину, тому що вона не на ходу, відмовлявся надавати документи і проходити огляд. Пізніше почав комусь телефонувати і навіть спробував витягти ключ запалювання.

У форумі таксі: У новорічну ніч у Миколаєві п’яний залицяльник влаштував погоню за таксі

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close