Cartoons

ФСО купить унікальний мінівен за 45 мільйонів рублів

Федеральна служба охорони (ФСО) витратить 45 мільйонів рублів на покупку унікального мікроавтобуса для супроводу високопоставлених чиновників. Автомобіль буде представляти із себе мобільну лабораторію під всілякими засобами радіаційного та хімічного експрес-аналізу. Надсучасне обладнання дозволить провести миттєвий аналіз повітря, грунту і води фактично на будь-які види заражень або отрут. Такі технічні засоби маються у служб безпеки тільки декількох країн світу, повідомляють «Известия».ФСО купить унікальний мінівен за 45 мільйонів рублівФедеральна служба охорони (ФСО) витратить 45 мільйонів рублів на покупку унікального мікроавтобуса для супроводу високопоставлених чиновників. Автомобіль буде представляти із себе мобільну лабораторію під всілякими засобами радіаційного та хімічного експрес-аналізу. Надсучасне обладнання дозволить провести миттєвий аналіз повітря, грунту і води фактично на будь-які види заражень або отрут. Такі технічні засоби маються у служб безпеки тільки декількох країн світу, повідомляють «Известия».

Лабораторія буде розташовуватися в нічим не примітному мікроавтобусі Volkswagen Crafter. «Користь від такого автомобіля полягає в тому, що зазвичай обстеження на зараженість експертами або фахівцями-військовими привертає увагу. За допомогою ж цієї пересувної лабораторії це можна зробити абсолютно непомітно », – розповіло джерело в спецслужбах.
Також зазначили, що такі лабораторії зазвичай не входять безпосередньо в кортеж перших осіб держави, а обстежують «місця постійного та тимчасового перебування осіб, які підлягають державній охороні».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close