zakordonom

Що збив насмерть дівчину прокурор звільнений і затриманий

Співробітниками московської поліції затриманий на 48 годин передбачуваний винуватець аварії, що сталася 6 жовтня 2012р. на ул.Хачатуряна, в результаті якої загинула 26-річна дівчина. Про це повідомляє прес-служба столичного управління Міністерства внутрішніх справ.Що збив насмерть дівчину прокурор звільнений і затриманийСпівробітниками московської поліції затриманий на 48 годин передбачуваний винуватець аварії, що сталася 6 жовтня 2012р. на ул.Хачатуряна, в результаті якої загинула 26-річна дівчина. Про це повідомляє прес-служба столичного управління Міністерства внутрішніх справ.
У відомстві уточнили, що передбачуваний винуватець, водій автомобіля Mercedes, допитаний в якості підозрюваного в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ДТП, слідчим Головного слідчого управління ГУ МВС Росії по м. Москві.

Нагадаємо, підозрюваний – співробітник Ради генпрокурорів СНД, Замір Абдулеркімов. Він вже давав свідчення, розповів, що за кермом автомобіля перебував не він, що автомобіль був проданий за 5 хвилин до трагічного ДТП. Абдулеркімов тоді сказав, що за 5 хвилин до аварії зупинився біля кіоска, де до нього підійшов чоловік, і запропонував купити його автомобіль
«Абдулкерімов не тільки заявив, що продав свій автомобіль, але і уточнив, що не зможе сказати, хто саме був покупцем» – розповіло джерело в правоохоронних органах.
Тоді доводи підозрюваного визнали достатньо переконливими і відпустили, що викликало сильний суспільний резонанс.
Підозрюваний звільнений з Координаційної ради генпрокурорів СНД, повідомляється на сайті відомства. Наказ про звільнення за власним бажанням був підписаний 28 січня.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close