Пригоди з таксі

У Миколаєві рецидивіст випустив у голову пасажира таксі 6 куль

Житель Миколаєва Володимир Полотнянко, який провів у в’язниці в цілому близько двадцяти років за грабежі та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, засуджений до десяти з половиною років позбавлення волі за вбивство.

За даними «Влади», рецидивіст зателефонував знайомому таксисту, який віз нетверезого пасажира. Чоловік був не проти попутників, і таксист під’їхав до Полотнянко, який чекав візника разом з кумом. Коли в машині знаходилося четверо чоловіків, авто рушило.

У форумі таксі: У Миколаєві рецидивіст випустив у голову пасажира таксі 6 куль

Розмова в таксі відразу не пішов – досвідчений зек Полотнянко одразу розсердився на клієнта таксиста, який випивав прямо в машині і пропонував спиртне попутникам. Незважаючи на відмову Полотнянко, клієнт наполегливо пропонував алкоголь, і в підсумку терпіння рецидивіста урвався. Попросив зупинити машину, він дочекався, поки чоловік напідпитку вийде, і випустив у нього сім куль з пістолета, шість з яких потрапили в голову потерпілому. Смерть наздогнала чоловіка на місці злочину.

Ні таксист, ні кум вбивці в поліцію про злочин не повідомили. Правоохоронці вийшли на слід вбивці через кілька місяців.

У суді Полотнянко стверджував, що потерпілий сам напав на нього, а він захищався. Однак цього не вистачило для виправдального вироку.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close