Cartoons

Складено рейтинг безпеки доріг за підсумками 2012

Міжрегіональний громадський центр «За безпеку російських доріг» склав рейтинг найбільш поганих і хороших доріг за підсумками 2012 року. Цифри підсумкового рейтингу відобразили різницю підходу влади регіонів до проблеми дорожньої безпеки.Міжрегіональний громадський центр «За безпеку російських доріг» склав рейтинг найбільш поганих і хороших доріг за підсумками 2012 року. Цифри підсумкового рейтингу відобразили різницю підходу влади регіонів до проблеми дорожньої безпеки.
Статистика складалася на основі кількості ДТП, кількості постраждалих, щільності населення і кількості автомобілів.
Найбезпечнішими визнані Білгородська, Новосибірська, Саратовська області та Удмуртія. Найнеблагополучніші області – Хабаровський, Красноярський край і Санкт-Петербург з Ленінградською областю.

Керівник громадського центру прокоментував ситуацію так: «Окремі регіони отримали невисокий рейтинг через неефективну роботу комунальних служб у перший місяць зими. Атмосферні явища знову стали стихією для столиці, хоча ще недавно дорожники Москви з ними чудово справлялися. Проблема з ожеледицею в столиці з чисто технічної перетворилася на адміністративну. Ось уже другий рік, відмовившись від колишньої налагодженої системи профілактики ожеледиці, комунальники Москви не в змозі створити нову настільки ж ефективну. Підсумок – хронічний параліч дорожньої ситуації в снігопад. Інші регіони, такі як Тюменська область, навпаки, роблять акцент на технічні засоби підвищення безпеки. У Тюмені за допомогою навігаційної системи відстежують тривалість прибирання конкретної ділянки дороги і обчислюють недобросовісних підрядників. Також в регіоні домоглися того, що бригади «швидкої допомоги» скоротили час прибуття до місця ДТП до 11 хвилин в межах міста і до 19 хвилин – на федеральних трасах. Але при цьому 88% аварій відбувається з вини водіїв, що грубо порушують ПДД. Тобто вирішення проблеми знаходиться в ідеологічній площині і в роботі з населенням ».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close