Cartoons

На громадський транспорт збираються встановити алкозамки

Поки ініціатива поширюється на Підмосков\’ї. З рекомендацією встановити алкозамки влади звернуться до всіх перевізників, повідомляють «Известия» з посиланням на заступника міністра транспорту Московської області Юрія Фельд.На громадський транспорт збираються встановити алкозамкиПоки ініціатива поширюється на Підмосков\’ї. З рекомендацією встановити алкозамки влади звернуться до всіх перевізників, повідомляють «Известия» з посиланням на заступника міністра транспорту Московської області Юрія Фельд.

Розглядається питання про те, щоб законодавчо зобов\’язати оснащувати громадський транспорт алкозамки, причому щоб це робилося відразу, на рівні виробника. «Я б оснастив всі транспортні засоби, які випускаються в Росії», – говорить чиновник.
Перевізники на ідеї влади реагують насторожено. Директор Дзержинського автотранспортного підприємства «Рейс» Михайло Макаров сказав, що поставить алкотестери на свої машини тільки в тому випадку, якщо витрати профінансують з бюджету. Ринкова вартість одного алкозамки становить близько 70 тисяч рублів.
«Ми і так несемо достатні видатки, в тому числі на обов\’язкове медичне обстеження водіїв до виходу на рейс і після», – пояснив він.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close