Cartoons

Шляховиків оштрафували на 2 мільйони

Московські будівельники доріг з 24 по 30 січня 2013 оштрафовані за різні порушення на 2,2 мільйона рублів. Як повідомляє комплекс містобудівної політики і будівництва столиці, за цей період фахівці комплексу провели 38 перевірок на об\’єктах дорожньо-мостового будівництва. Більшість порушень було усунуто відразу під час перевірок, усунення залишилися зауважень контролюють інспектори комітету державного будівельного нагляду Москви.Шляховиків оштрафували на 2 мільйониМосковські будівельники доріг з 24 по 30 січня 2013 оштрафовані за різні порушення на 2,2 мільйона рублів. Як повідомляє комплекс містобудівної політики і будівництва столиці, за цей період фахівці комплексу провели 38 перевірок на об\’єктах дорожньо-мостового будівництва. Більшість порушень було усунуто відразу під час перевірок, усунення залишилися зауважень контролюють інспектори комітету державного будівельного нагляду Москви.

Фахівці перевірили хід реконструкції Варшавського, Каширського, Ярославського і Можайського шосе. Крім того, інспектори побували на реконструкції вильотну магістралі Рубльовському шосе – Балаклавський проспект і на ділянці 4-го Транспортного кільця від шосе Ентузіастів до Ізмайловського шосе.
В ході перевірок виявлено: несвоєчасне вивезення снігу, неврегульоване складування матеріалів, винос грунту на міську територію, відсутність червоних сигнальних ліхтарів та огорож, спецодягу та засобів індивідуального захисту у робітників, а також інші порушення культури будівельного виробництва.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close