\”Легалізувавшись\” таксисти в Москві як і раніше завищують ціни

Московські таксисти, перекваліфіковані з \”бомбив\” в водіїв з ліцензіями, не поспішають розлучатися зі старими звичками."Легалізувавшись" таксисти в Москві як і раніше завищують ціни

Незважаючи на \”офіціалізацію\”, ціна поїздки за даними служби таксі і ціна поїздки \”у водія\” розрізняються в кілька разів, повідомляється в репортажі програми \”Вести-Москва\”.

Журналісти вирішили перевірити, чи змінився ринок таксі після введення підвищених штрафів за нелегальне візництво, замовивши поїздку від Білоруського вокзалу до Петровсько-Розумовської алеї. Відстань складає близько двох кілометрів і, по ідеї, витрата бензину навряд чи становить більше 50 рублів, навіть з урахуванням пробок: в офіційній службі таксі заявили, що попередня сума поїздки складе 200 рублів. \”Нелегальний\” водій, природно, просить від 300 до 500 рублів, і при цьому не знає, куди їхати.

Інший таксист, на цей раз з ліцензією, запевняє, що на відстань близько двох кілометрів, доведеться витратити не менше півгодини і \”хоча б 1000 рублів\”. водії йдуть на хитрість, довозити \”клієнта\” до потрібного місця обхідними шляхами, а замість лічильника, якого в салоні взагалі немає, встановлюють власні тарифи. Поїздка за Третє транспортне кільце коштує 1000 рублів, а до Третього транспортного кільця – 700 рублів. При цьому таксист запевняє, що розцінки затверджені московським урядом, і він нібито повинен їм підкорятися. Так що питання \”ціни\” як і раніше залежить тільки від чесності водія.

Тим часом голова Міжрегіонального профспілки \”Таксист\” Ярослав Щербінін заявив, що таксисти в будь-якому випадку не поспішають легалізуватися. \”Це досить накладно. За патентом ти повинен заплатити 12 тисяч в рік (ця сума може бути розбита на два платежі) плюс близько 10 тисяч до Пенсійного фонду. Це не було б проблемою, якби можна було розбити всю суму на 12 частин, платити щомісяця. А викласти в кінці року відразу 22 тисячі. \”

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close