Московські таксі отримають єдиний облік

З 1 серпня поточного року дозволи на таксомоторних діяльність в Москві будуть видаватися за наявності стандартної кольорографічне маркування автомобіля.

З 1 серпня поточного року дозволи на таксомоторних діяльність в Москві будуть видаватися за наявності стандартної кольорографічне маркування автомобіля. Про це повідомив у вівторок керівник столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Максим Ліксутов.
\”У 2012 році в Москві налічувалося 24,385 тисячі одиниць легальних таксі. При цьому було створено 200 стоянок для таксі на 908 машиномісць\”, розповів Ліксутов.
Максим Ліксутов також додав, що в 2013 році число легальних таксі планується довести до 32 тисяч машин, при цьому кількість стоянок для таксі досягне півсотні.
За словами чиновника, легальні таксисти будуть користуватися паркуванням безкоштовно, а також матимуть право в\’їзду на територію аеропортів і вокзалів. Крім того, легально працюючі таксі отримають держномери жовтого кольору.
Нагадаємо, згідно з федеральним законом, з 1 липня 2012 року, будуть стягуватися штрафи за відсутність ліцензії на роботу таксі. Таксистів-нелегалів штрафуватимуть на 5 тисяч рублів.
Видача дозволів на здійснення таксомоторної діяльності почалася в столиці ще 15 липня 2011 року. Дозволи терміном дії на п\’ять років безкоштовно видає московський департамент транспорту. Воно буде діяти на території Москви і Московської області.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close