Пригоди з таксі

У Києві водій Über затиснув руку поліцейського склом і протягнув за собою

12 листопада на вулиці Велика Васильківська патрульна поліція затримала таксиста. За словами правоохоронців, він відмовився надати їм документи, а після затиснув вікном руку поліцейського і намагався втекти.

Патрульні змушені були застосувати спецзасоби. Про це Інформатор дізнався на місці події.

У двох сторін різні версії події. За словами патрульних, таксі стояло на вулиці Великій Васильківській на місці для інвалідів. Поліцейські підійшли до таксиста і попросили надати їм посвідчення і страховку на транспортний засіб. Її чоловік марно шукав близько 20 хвилин, а інші документи не передавав в руки. В ході діалогу, з невстановленої причини, рука поліцейського виявилася затиснута склом, після чого патрульний забризкав водія перцевим балончиком, а той почав рух. Поліцейський біг за автомобілем близько 10 метрів, після чого транспортний засіб зупинився. Водія дістали з салону, поклали на землю і одягли наручники.

У форумі таксі: Добірка ДТП за участю ÜBER

Іван, водій таксі, розповів нам своє бачення ситуації. Він повідомив, що закрив вікно, тому що поліцейські почали вдиратися до нього в машину: «Я спілкувався з власником автомобіля по телефону, щоб дізнатися, де в машині лежить страховка. Як раптом поліцейські почали кричати і ломитися до мене в автомобіль, я злякався і закрив вікно. Лейтенант відразу почав розпилювати газ в салон, я в стані афекту почав рух, але потім зупинився, тому що нічого не бачив. Вони мене дістали з авто та били, у мене болить ребро», — розповів водій Über.

В каталозі таксі: Uber (Uber) таксі 9988 / Київ

На місце події прибула «швидка допомога». Медики оглянули руку поліцейського і поїхали, чим викликали обурення таксиста, який також хотів отримати медичну допомогу. Розбиратися в інциденті приїхала слідчо-оперативна група.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close